Безкоштовний хостинг та домен для вашого навчального закладу Отримати

Умови обслуговування

Умови використання

Освітня хата забезпечє веб-хостинг навчальним закладам, і ми несемо відповідальність за захист кожного клієнта та надання найкращих доступних послуг. Всі клієнти Освітньої хати підпадають під дію таких умов обслуговування:

Політика відшкодування

Ви погоджуєтесь користуватися всіма сервісами та можливостями для хостингу від Освітньої хати на свій страх і ризик. Освітня хата спеціально відмовляються від усіх  фінансових гарантій. Освітня хата ні в якому разі не несе відповідальності за будь-які втрати чи втрату даних або інший комерційний збиток, спеціальні, побічні, наслідкові або інші збитки.

Клієнт погоджується, що він захищає, зберігає та підтримує рішення Освітньої хати без шкоди від будь-яких вимог, зобов'язань, збитків, витрат та претензій, включаючи обґрунтовані винагороди Освітньої хати, її агентів, своїх клієнтів, службовців та працівників, які можуть виникнути або виникнути внаслідок будь-якої наданої чи виконаної або затвердженої послуги або будь-якого продукту, наданого замовником, агентами, працівниками чи посередниками. Клієнт зобов'язується захищати, компенсувати і не допускати шкідливих діянь щодо Освітньої хати, що виникли внаслідок будь-якого заподіяння шкоди особі або майну, спричиненого будь-якою продукцією, наданою або іншим чином поширеної за допомогою Освітньої хати.

Освітня хата  залишає за собою право втручатися в будь-які з сайтів, розміщених на своїх серверах, в інтересах своїх клієнтів. Будь-який матеріал, наданий клієнтом, що порушує або нібито порушує права власності третьої сторони та є порушення авторських прав, будь-які дефектні продукти, надані клієнту від сервера Освітньої хати. Освітня хата є єдиним суддею того, що порушує цю Політика.

Наші правила забороняють зареєструвати доменні імена та використовувати сервери для

  • Розповсюдження дитячої порнографії (сайти, що використовують "зображення дітей", також заборонені) *;
  • Розповсюдження всіх видів нелегальної порнографії;
  • Поширення матеріалів (контенту) з порушенням авторських прав;
  • Нелегальна розсилка (спам);
  • Продаж фармацевтичних препаратів;
  • Розповсюдження шахрайських програм / шкідливих програм;
  • Розповсюдження шахрайських / шкідливих кодеків;
  • Незаконне отримання особистої інформації та спроб злому;
  • Пропаганда насильства / расизму;
  • Скрипти та / або програми для автоматичного створення облікових записів та публікації;

Рекламні ресурси або продукти через масові розсилки, автоматичне створення облікового запису та автоматичне створення публікацій на веб-сайтах третіх сторін.

У разі порушення будь-якого з цих правил ваш обліковий запис буде заблоковано.

Цей список можна змінювати / доповнювати без попереднього повідомлення.

Інформація про контактну особу та інформацію для WhoIs повинна бути вказана правильно. Облікові записи з невірною інформацією можуть бути заблоковані до отримання точної інформації про власника облікового запису / домену. Ми залишаємо за собою право вимагати сканування документів, що підтверджують особу власника облікового запису / домену.

Благодійні внески

Ми приймаємо благодійні внески. Якщо ви не задоволені нашими послугами, або бажаєте повернути благодійний внесок ви можете зробити це протягом перших 30 днів. Ми будемо раді повернути надані кошти або їхній еквівалент  виключаючи послуги  комісії агентів з переказу коштів або їх еквівалентів (гарантований гарантійний день повернення може змінюватися від незалежних обставин).

Освітня хата має право на свій розсуд не приймати кошти від третіх сторін та осіб яких не можливо ідетифікувати, замаются відмиванням коштів, мають негативну репутацію, завдають моральної та матеріальної шкоди, збитків Освітній хаті

Ми приймаємо Visa, Master Card, American Express, Discover Card. 

Призупинення послуг

На всі облікові записи виставляється запис за датами, коли вони були вперше активовані. Якщо ви не користуєтеся протягом 6 місців після активації, ваш обліковий запис буде призупинено(деактивовано). Якщо ви не будете користватися послугами через 30 днів після деактивації, ваш обліковий запис буде припинено. Ви отримаєте нагадування по електронній пошті 5 днів до деактивації.

Політика прийнятного користування

Усі послуги, що надаються рішенням Освітньої хати, можуть використовуватися лише для законних цілей. Передача, зберігання або презентація будь-якої інформації, даних або матеріалів, що порушують будь-яке законодавство України. Це включає (але не обмежується): захищений авторським правом матеріал, матеріал, який ми вважаємо загрозливим або нецензурним, або матеріал, захищений комерційною таємницею та іншим статутом. Клієнт зобов'язується компенсувати і не допускати шкідливих діянь щодо Освітньої хати та їх працівників від будь-яких претензій, що виникли в результаті використання послуги, яка завдає шкоди абоненту або будь-якій іншій стороні. Наша політика прийнятного використання активно та суворо дотримується. Зниження вмісту або користувачів призупинено в нашій мережі, як правило, з моменту їх виявлення, хоча ми завжди будемо повідомляти вам, коли і чому було вжито будь-яких дій. Порнографія заборонена на всіх серверах Освітньої хати. Це включає в себе сайти, що містять зображення сексуального характеру чи хардкор та / або рекламу.

Абонент визнає, що надана послуга має такий характер, що сервіс може бути перерваний з багатьох інших причин, крім халатності компанії, і що важко визначити збитки, спричинені будь-яким припиненням обслуговування. Таким чином, абонент погоджується, що компанія не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникли з таких причин за винятком безпосереднього та виняткового контролю за діяльністю компанії.

Абонент далі визнає, що відповідальність компанії за власну недбалість у жодному разі не може перевищувати суму, еквівалентну витратам, що сплачуються абонентом за послуги протягом періоду збитків. Ні в якому разі компанія не несе відповідальності за будь-які особливі або непрямі збитки, збитки чи травми.

Незаконність У будь-якій формі, включаючи, але не обмежуючись неавторизованим розповсюдженням або копіюванням захищеного авторським правом програмного забезпечення чи інших даних, переслідувань, шахрайства, торгівлі непристойними матеріалами. Небажаний вміст Деякі типи вмісту не дозволяються в нашій мережі. Ми не розміщуємо вміст для дорослих в будь-якому описі. Вміст, пов'язаний із хакерством, розбиттям, Warez та IRC, не допускається. Програмне забезпечення, завантаження аудіо та відео можна розміщувати лише в тому випадку, якщо ви є автором та власником авторських прав на ресурси або маєте право розповсюджувати матеріали. Облікові записи, призупинені через вміст або порушення AUP, не повертаються ні за яких обставин.

Обмеження відповідальності

Освітня хата не несе відповідальності за будь-які стверджувані збитки, включаючи випадкові та побічні збитки, які можуть виникнути внаслідок сервісів Освітньої хати, що йдуть поза мережею або недоступні з будь-якої причини. Більш того, рішення для хостингу IT-хостингу, не пов'язані з будь-якою заявленою компенсацією, включаючи випадкові або побічні збитки, пов'язані з пошкодженням або видаленням будь-якого веб-сайту з одного з серверів хостинг-рішень, що надаються Освітньою, не несе відповідальності. Всі збитки повинні бути обмежені до негайного припинення служби.

Відмова від відповідальності

Освітня хата не може бути притягнуті до відповідальності за час простою системи, збої або втрати даних. Ми не можемо нести відповідальність за будь-яку передбачену оцінку прибутку, яку клієнт міг би отримати, якщо б сайт працював. Деякі служби, що надаються Освітньою хатою, перепродані. Таким чином, певне обладнання, маршрутизація, програмне забезпечення та програмування, які використовуються Освітньою хатою, безпосередньо не належать або не розробляються Освітньою хатою. Більше того, Освітня хата не несе відповідальності за використання наших рахунків клієнтів. Якщо не вдалося дотриматися будь-яких положень чи умов, відповідний обліковий запис буде автоматично вимкнено. Ми залишаємо за собою право видалити будь-який обліковий запис без попереднього повідомлення з будь-якої причини без реституції, оскільки Освітня хата діє як вважає за потрібне. Більш того, Освітня хата зберігають за собою право змінювати будь-яку або всі наведені вище Політики, Керівні принципи та Застереження без повідомлення.

Виявивши в тексті помилку, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter